Loft Makalu

Makalu – dwupoziomowy – 206,49 m2

Cena: 1 130 000 pln

Duże otwarte przestrzenie, wysoki sufit (miejscami ponad 6 m wysokości) nadają mu charakter loftu i zapraszają do kreowania ciekawych rozwiązań przestrzennych.

W parterowej części domu znajdują się przeszklony hol oraz przestrzeń do dalszej aranżacji. Na parterze w tylnej części domu toaleta, pomieszczenia gospodarcze i rekreacyjne (możliwość zamontowania sauny). Do parterowej części domu należy taras o powierzchni 46 m2, z którego rozciąga się piękny widok. Piętro domu to mocno doświetlona duża przestrzeń do aranżacji z ogromnymi oknami do podłogi, otwarta aż do zwieńczenia dachu (ponad 6 m wysokości), z wyjściem na piękny, widokowy taras od strony południowej (powierzchnia 34 m2). Oba tarasy idealne do zabaw dla dzieci, relaksu, ćwiczeń Na piętrze jest wydzielona od strony północnej sypialnia z wydzieloną garderobą. Obok niej jasna łazienka. Osobna toaleta obok. Obie kondygnacje posiadają przygotowaną infrastrukturę niezbędną w kuchni oraz salonie.

Apartament ogrzewany jest z pompy ciepła poprzez ogrzewanie podłogowe, pomieszczenia zostały wyposażone w elektroniczne regulatory temperatury (Euroster), co umożliwia najwyższy komfort obsługi oraz utrzymania oczekiwanych parametrów grzania oraz oszczędność energii. Górna kondygnacja od strony południowo-zachodniej jest klimatyzowana z pompy ciepła. Na stronie prezentujemy przykładowe aranżacje wolnych powierzchni (Makalu 1 i Makalu 2).

Cena obejmuje rozkład prezentowany poniżej.

Na obecnym etapie robót budowlanych możliwa jest indywidualna aranżacja wnętrza i ścian działowych. Oferta cenowa nie uwzględnia kosztów dodatkowej aranżacji.


KARTA MIESZKANIA  MAKALU – STAN ISTNIEJĄCY

WERSJA PDF

PDF


Standard wykończenia:

 • ściany wewnętrzne – murowane pokryte tynkiem cementowo-wapiennym, szpachlowane, pomalowane białą farbą emulsyjną odporną na szorowanie lub z płyt kartonowo-gipsowych szpachlowane, pomalowane białą farbą emulsyjną odporną na szorowanie
 • ściany w łazienkach i WC – murowane, tynkowane lub z płyt kartonowo-gipsowych, niemalowane
 • wyposażenie łazienki, WC, kuchni w postaci podejść wodno-kanalizacyjnych
 • sufity częściowo z płyt kartonowo-gipsowych (poddasze, parter Makalu) – szpachlowane malowane białą farbą emulsyjną odporną na szorowanie
 • podłogi w pomieszczeniach – wylewka betonowa i wyrównanie wylewką samopoziomującą
 • parapety wewnętrzne – z konglomeratu marmurowego
 • schody żelbetowe
 • drzwi wejściowe – antywłamaniowe klasy „C”
 • okna o izolacyjności Uw ca 1,1 W/m2K, pakiety trzyszybowe o Ug= 0,8 W/m2K z ciepłymi ramkami – nowoczesne szyby o bardzo dobrych własnościach termicznych i akustycznych zapewniające długotrwałą eksploatację bez obniżenia parametrów
 • instalacje – wodna, kanalizacyjna, elektryczna, grzewcza, telefoniczna, RTV, alarmowa, wentylacyjna grawitacyjna
 • klimatyzacja – zasilana pompą ciepła
 • instalacja grzewcza – podłogowa zasilania pompą ciepła
 • gotowy system alarmowy z modułem GSM
 • ściany zewnętrze – murowane z porothermu, ocieplone styropianem i otynkowane tynkiem sylikonowym
 • pokrycie dachowe – odeskowanie pokryte papą, dachówka ceramiczna
 • tarasy – pokryte płytkami mrozoodpornymi, balustrady z aluminium lakierowanego proszkowo, szkło bezpieczne 33.1 (6,4mm) mleczne

 

Infrastruktura zewnętrzna:

 • urządzona zieleń,
 • oświetlenie zewnętrzne willi,
 • miejsca parkingowe

Daje ogromne możliwości aranżacji, dwie z nich prezentujemy na naszej stronie.

To klasyka gatunku „rodzinnego gniazda”, a właściwe ekskluzywnego gniazda z fantastycznym widokiem na okolicę. Można spędzać komfortowo czas razem. Posiada też przestrzenie, w których można się odizolować, w spokoju popracować lub odpocząć. Słońcem cieszyć się zarówno w salonie jak i w sypialni.

W parterowej części domu znajdują się przeszklony hol, obszerna kuchnia, jadalnia oraz salon, w tylnej części domu toaleta, pomieszczenia gospodarcze i rekreacyjne (możliwość zamontowania sauny). Do parterowej części domu należy taras o powierzchni 46 m2, z którego rozciąga się piękny widok. Piętro domu to mocno doświetlone dwie duże sypialnie z ogromnymi oknami do podłogi i wyjściem na piękny, widokowy taras od strony południowej (powierzchnia 34 m2). Oba tarasy idealne do zabaw dla dzieci, relaksu, ćwiczeń. Jedna sypialnia z własną łazienką i wysokim sufitem, przestrzeń otwarta aż do zwieńczenia dachu (w zależności od aranżacji około 6 m wysokości). W drugiej sypialni możliwość aranżacji antresoli. Trzecia sypialnia od strony północnej z wydzieloną garderobą. Obok niej łazienka przeznaczona dla dwóch sypialni. Osobna toaleta obok. Obie łazienki posiadają okna. Na piętrze znajduje się też wspólna strefa relaksu.

Uwaga: Prezentowane elementy wystroju wnętrz i dodatkowe pomieszczenia nie stanowią części oferty.


PRZYKŁADOWE WIZUALIZACJE


KARTA MIESZKANIA  MAKALU 1

WERSJA PDF

PDF

To propozycja dla rodziców ceniących własną intymność i niezależność dzieci. Główna sypialnia znajduje się z dala od pozostałych. Otwarta strefa parteru oprócz funkcji holu prowadzącego na pierwsze piętro może w całości być przestrzenią dla rodziców lub strefą wspólnego aktywnego wypoczynku. Można w niej zaaranżować wspaniała bibliotekę czy też inspirującą strefę kreatywną prezentującą talenty członków rodziny.

W parterowej części domu znajdują się obszerny przeszklony hol, sypialnia z łazienką i garderobą, w tylnej części domu: toaleta, pomieszczenia gospodarcze i rekreacyjne (możliwość zamontowania sauny). Do parterowej części domu należy taras o powierzchni 46 m2 Piętro domu to przestronny, mocno doświetlony salon oraz jadalnia z bardzo wysokim sufitem, przestrzeń otwarta aż do zwieńczenia dachu (ponad 6m wysokości), z szerokimi oknami do podłogi i wyjściem na piękny, widokowy taras od strony południowej (powierzchnia 34 m2). Oba tarasy idealne do zabaw dla dzieci, relaksu, ćwiczeń. Ponadto na piętrze znajduje się kuchnia oraz dwie sypialnie, łazienka i osobna toaleta. Łazienki na piętrze posiadają okna. Możliwość aranżacji antresoli w sypialni przy salonie oraz w salonie. Sypialnia od strony północnej posiada wydzieloną garderobę.

Uwaga: Prezentowane elementy wystroju wnętrz i dodatkowe pomieszczenia nie stanowią części oferty.


PRZYKŁADOWE WIZUALIZACJE


KARTA MIESZKANIA  MAKALU 2

WERSJA PDF

PDF